O nás

Bardusch – Servisný prenájom pracovného oblečenia.

Spoločnosť Bardusch je úspešná nemecká firma, ktorá zabezpečuje servisný prenájom pracovného oblečenia na Slovensku, ako aj v ďalších krajinách sveta. Úspech si vybudovala vykonávaním precíznej služby a spoľahlivým zákazníckym servisom.

Škála služieb

Servisný prenájom pracovného oblečenia predstavuje celú škálu služieb. Šitie a úprava pracovných odevov na mieru,  pranie a sušenie pracovného oblečenia s dodržaním najvyššej kvality hygieny, oprava poškodeného pracovného oblečenia, skladovanie náhradných zásob pracovného oblečenia, odvoz použitého a dovoz čistého pracovného odevu priamo z práčovne. A to všetko v presne dohodnutých a pravidelných intervaloch. Benefitom pre našich zákazníkov je, že servisný prenájom pracovného oblečenia si nezakupujú, čím zákazníkom šetríme značnú časť aktív.

Výhody servisného prenájmu pracovného oblečenia

Pracovné odevy si nekupujete, iba prenajímate od spoločnosti Bardusch. Vaša firma vďaka tomu nie je zaťažená žiadnymi vstupnými nákladmi.                   Garantujeme vysokú kvalitu pracovných odevov. Šijeme ich výhradne z certifikovaných materiálov a certifikovaných doplnkov, ktoré spĺňajú európske normy kvality. Všetky modely pracovného oblečenia sú príjemné na nosenie a osvedčené v praxi. Spĺňajú kritériá komfortu, vzhľadu, funkčnosti aj bezpečnosti.                      Pracovné oblečenie šijeme a upravujeme na mieru všetkým vaším zamestnancom. Využívame krajčirske dielne na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku.         Vyrábame a prenajímame aj špeciálne pracovné ochranné odevy ako ESD, Flame Safe, Multi Pro, High Visibility, Clean Room do špecifických odvetví.                    Pracovné oblečenie šijeme na mieru, vo firemných farbách, s logom, s menovkou. Pracovným oblečením tak podporujete firemnú kultúru vašej spoločnosti.

Zelený čistič textílií

Vo firme Bardusch kladieme veľký dôraz na kvalitu, ale aj na ochranu životného prostredia. Sme certifikovaní normami ISO 9001 a ISO 14001. Životné prostredie chránime biologickým čistením odpadových vôd,  za čo sme v roku 2014 získali ocenenie Zelený čistič textílií. V roku 2016 sme získali ďalší významný certifikát RAL-GZ- 992-3 za ekologické hospodárenie s energiami. Tým sme sa zaviazali k dodržiavaniu vysokej kvality a k inováciám. Dodržiavanie najvyššej hygienickej kvality vypraných textílií znamená, že pracovné oblečenie spoločnosti Bardusch je 100% čisté a zbavené choroboplodných zárodkov a všetkých mikroorganizmov ako SARS, H1N1, vírus Norwalk.

Tradícia a referencie

Materská spoločnosti BI Bardusch Holding GmbH patrí medzi svetových lídrov v oblasti servisného prenájmu  pracovných odevov už od roku 1871. Presadila sa v krajinách ako Švajčiarsko, Španielsko, Francúzsko, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a Slovensko. Servis pracovných odevov spoločnosti Bardusch tak využíva v súčasnosti až 90 000 firiem. Medzi dlhoročných zákazníkov Bardusch patria úspešné firmy Audi, Siemens, BASF, Železnice, Letisko Frankfurt, Daimler-Benz, BMW,    Mc Donalds, Phillip Morris, Kraft Foods, Du Pont a mnohé iné. Od spoločnosti General Motors sme získali už po ôsmykrát ocenenie Worldwide supplier of the year.

BARDUSCH. Servisný prenájom pracovného oblečenia
Ocenenie General Motors „Worldwide Supplier of the year”

Slovenská pobočka

Dcérska spoločnosť Bardusch Bértextília Kft Maďarsko začala poskytovať zákaznícky servis prenajímania odevov v roku 2000. Zároveň otvorila svoje pobočky na Slovensku aj v Rakúsku, kde poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby prenajímania pracovných odevov v rovnako vysokej kvalite. Radi vám poradíme z našich dlhoročných skúseností a vypracujeme riešenia na mieru, priamo pre vašu spoločnosť. Kontaktujte nás, radi vám vyjdeme v ústrety.

Firma Bardusch je zárukou nemeckej  kvality na Slovensku.

Katalóg spoločnosti Bardusch v pdf formáte